Atgriezeniskā zvana pieprasījums

+37127024780
Menu

Par projektu

Par projektu

«Green Village» - elegants dzīvojamais ciemats Latvijas galvaspilsētas priekšpilsētā, Babītes novadā, kas atrodas starp Rīgu un populāro kūrortu Jūrmalu. Jūs cienāt tuvumu dabai un ērtības?! Jums iepatiksies saikne ar dabu, veselīga ekoloģija, ērts izvietojums, attīstīta infrastruktūra, šarms, cieņa un raksturs. Izvietots slēgtā apsargājamā teritorijā, dzīvojamais komplekss «Green Village» sastāv no īpašuma trīs veida objektiem:

  • 7 kotedžas vienai ģimenei ar pieguļošo zemes gabalu
  • 3 kotedžas divām ģimenēm ar pieguļošiem zemes gabaliem;
  • 5 divstāvu taunhaus apartamenti, ar saviem pieguļošiem zemes gabaliem.

Kompaktam, slēptam no svešinieku acīm ar mežu un zaļiem apstādījumiem, ciematam ir elitārs raksturs uz mazstāvu apbūvju un neliela skaita ēku rēķina. Ēku projektos, kurus radījusi pazīstamu Latvijas arhitektu un dizaineru komanda, ņemtas vērā pašas stingrākās prasības un priekšstati par komfortu. Pārdomāti plānojumi, plašas guļamistabas, mājīgas viesistabas, saimniecisko telpu kompleksi – šeit ir ērti dzīvot katru dienu, visu gadu. Ārpilsētas dzīve diktē savus noteikumus, kurus arī ņēma vērā «Green Village» projektētāji. Dabas tuvuma sajūtu pastiprina lielie logi, iestiklotās durvis, terases ar nojumēm un iekārtotas teritorijas atpūtai. Bet mīļas iezīmes kā kaltie balkona nožogojumi un reljefa krāsainie ornamenti uz fasādēm pievieno projektam neatkārtojamu burvīgumu un oriģinālu raksturu.

Galvenās atšķirīgās ciemata iezīmes:

  • «Green Village» iedzīvotāju drošība tiek nodrošināta gan izmantojot elektroniskās videonovērošanas sistēmas, gan ar apsardzes darbinieku fizisko klātbūtni.
  • Ciemats robežojas ar meža parku, kurā iekārtota teritorija piknikiem
  • Administratīvajā korpusā atrodas zāle dažādiem pasākumiem (konferencēm, ģimenes svētkiem), kā arī atpūtas zona (sauna, baseins) ciemata iedzīvotājiem un viņu viesiem.
  • Apkalpojošais uzņēmums sniedz pakalpojumus nekustamā īpašuma pārvaldīšanai, kā arī nodrošina diennakts unikālu konsjeržu servisu.
  • Ciemata teritorijā ir iekārtots laukums bērniem un sportiskām aktivitātēm.

Plānojat nopirkt kvalitatīvu māju Latvijā?! Jūs vērtējat augstu dzīves kvalitāti, tuvumu dabai un ērtības?! Mums ir piedāvājums Jums!

Vienģimenes kotedža

620 000€ Cena no
Mājas platība 360 m2
Guļamistabas 4
Sanmezgli 4
Autostāvvieta ar pārkari 1

Kotedža divām ģimenēm

320 000€ Cena no
Mājas platība 220 m2
Guļamistabas 3
Sanmezgli 3
Autostāvvieta ar pārkari 1

Townhouse

300 000€ Cena no
Apartment Area 215 m2
Guļamistabas 2
Sanmezgli 3
Autostāvvieta ar pārkari 1